Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 303x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cartellone

První Méditerranée restaurant v tomto kraji je umístěn v samém srdci Pardubic. V příjemném prostředí zelené zahrady ve stínu stoletých stromů překvapí prostornou grill zahradou s kapacitou 72 míst a promenádou se stylovými altánky. Pokrmy připravují dle originálních receptur, kde převážnou část surovin přivážejí z krajin jejich původu. Zároveň si ale také zakládají na jejich kvalitě a čerstvosti surovin. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem měla opravdu výtečný steak z tuňáka s čerstvými těstovinami a zauzený tataráček byl taky perfektní. Prostě nejlepší restaurace (ještě s Husou) v Pardubicích a návštěvu určitě doporučuji!
Restaurace Cartellone Restaurace Cartellone
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodím do Cartellone vícekrát týdně. Spokojenost v 95% případů. Budvar - není to pivo mé chuti ale je vždy skvěle vychlazený. Když nemají cokoliv ze surovin, jsou schopni navrhnout změnu, aby si člověk i tak skvěle pochutnal. Díky majitelům za jejich profi přístup, vyplácí se. I personál vypadá spokojený, což jako zákazník velmi oceňuji. Jen tak dál a pozítří zase nashle:-)
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO