Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 86x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Carino

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
84% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 29x
4 39x
3 8x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Personal velmi mily. K jidlu jsme si dali pizzu a nejak nas neohromila. Ale v menu maji i jina jidla, ktera budou stat za ochutnani.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Fajn jidlo i obsluha
Restaurace Carino
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace nabízí velmi příjemné prostředí v centru Berouna. Slečna přijímající objednávku byla mírně nervózní, než si nás všech sedm objednalo a dávala nám to obličejem mírně najevo. Nicméně to byl asi poslední slabší zážitek, polovina z nás byla z jídla nadšena, polovina spokojena. Za mě chuť výborná, snad vepřová panenka mohly být méně suchá, ale jinak OK. I přes všechny výtky tam rádi chodíme, jídlo je většinou velmi dobré až vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, usměvavá obsluha, hezké prostředí a chutné jídlo :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve zkratce skvělá obsluha a dobré jídlo. Servírky se opravdu snažily a vše bylo buď velmi rychle, nebo s omluvou o chvilku později. Vše bylo s úsměvem a dle hesla "náš zákazník, náš pán", což zdaleka není pravidlem všude. Jídlo bylo nadprůměrné, ale rozhodně žádný úžasný kulinářský zážitek. Navíc kombinace pizza a panenka dopadla tak, že pizza už nebyla ideálně teplá. Nejspíše si nespočítali, že pizzu stihnou udělat mnohem dříve, než tu panenku a tudíž tam pak pizza čekala a stydla...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo ok. Bohužel v nabídce není mnoho bezlepkových jídel. Bylo by fajn, kdyby bylo možné objednat si v bezlepkové verzi pizzu či těstoviny. Obsluha fajn, sympatická. V restauraci byla bohužel docela zima, byť v krbu hořelo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navsteva teto restaurace me prekvapila ted v lete je to tam hezky. Bylo plno tak jeste, ze jsme meli rezervaci. Testo na pizzu maji vyborny zadne spalene okraje. A luxusni domaci malinova limonáda.
Restaurace Carino
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Carina jsme zašli opakovaně a opět jsme se nezklamali. Nemám zásadních připomínek a navíc nás obsluhoval velice příjemný a pozorný personál. DOPORUČUJI!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne prostredi (primo v centru Berouna), jidlo dobre ochucene. Trochu negativni dojem z navstevy prinesl pomer velikost porce/cena. I presto bych tuto restauraci doporucil a jiste se sem znovu vratim.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace v centru Berouna, přímo na náměstí. Skvělé jídlo, milá obsluha, co si více přát. Doporučuji navštívit, vhodné pro všechny účely. Platba kartou možná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO