Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Capretto

Přehled hodnocení
85% celkově
82% personál
85% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Mají část kavárna a část pizzerie, stejné menu. Ale pizzerie daleko hezčí prostředí a příjemnější obsluha. Na polední menu ok, výběr asi ze 6 jídel okolo 100 Kč.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme pizzu, v poledne mají zpravidla vývěr dvou jako polední menu. Pizza je velmi dobrá. Slečna příjemná, pivo pitelné. Berou karty a nemají problém rozpočítat účet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chodíme sem rádi, opakovaně. vždy na nás byli milí. Najdete tu luxusní steak s houbovým glazé a krásně ogrilovanou "nožku" chobotnice pro rodiče i slušnou pizzu či těstoviny pro děti. A mají tam čisto a voňavo - i na WC ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pizzerii Capretto musím jen pochválit. Měli jsme chuť na dobrou pizzu a také jsme ji dostali. Přiměřená nabídka vín ve velmi dobré cenové hladině a velmi milý personál, prostě všechno na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zhruba po roce jsme se opět vrátili do této restaurace, kde bylo opět vše na jedničku. Výborná velká pizza, příjemné nekuřácké prostředí a milá obsluha. Doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rád si takhle občas v sobotu zajdeme na nějakou tu dobrou pizzu do nějaké té restaurace. Doporučuji tento podniky, určitě se přijďte podívat. Pívo fajn, jídlo také.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Slovo průměrný vystihuje tuhle restauraci ve všem. Byla jsem zde na poledním menu a jídlo bylo dobré, resp. naprosto odpovídalo nízkým cenám. Obsluha byla fajn, ale profesionalitu nečekejte. Ke kávě jsme např. nedostaly cukr, což bylo trošku smutné. Ale pokud hledáte v okolí levné místo, kde si dát oběd, doporučení je na místě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Capretto je zkrátka nejlepší místo pro všechny příležitosti. Snídaně s přítelkyni, business oběd, večeře s přáteli i káva a víno s kamarádem. Jídlo i káva, vše super.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO