Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Capretto

Srdečně Vas zveme do útulné restaurace, která se hrdě hlásí k italské kuchyni. Její zakladatelka chtěla využít svoje zkušenosti z nesčetných cest do Itálie, kde se do italské kuchyně zamilovala. Snaží se nabídnout všem hostů mimo příjemné obsluhy a stylového prostředí, pokrmy z nepřeberného množství skvělých receptů, které italská kuchyně nabízí. Dováží kvalitní vína a nealkoholické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zhruba po roce jsme se opět vrátili do této restaurace, kde bylo opět vše na jedničku. Výborná velká pizza, příjemné nekuřácké prostředí a milá obsluha. Doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rád si takhle občas v sobotu zajdeme na nějakou tu dobrou pizzu do nějaké té restaurace. Doporučuji tento podniky, určitě se přijďte podívat. Pívo fajn, jídlo také.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Slovo průměrný vystihuje tuhle restauraci ve všem. Byla jsem zde na poledním menu a jídlo bylo dobré, resp. naprosto odpovídalo nízkým cenám. Obsluha byla fajn, ale profesionalitu nečekejte. Ke kávě jsme např. nedostaly cukr, což bylo trošku smutné. Ale pokud hledáte v okolí levné místo, kde si dát oběd, doporučení je na místě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO