Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 10x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizzeria Capretto

Srdečně Vas zveme do útulné restaurace, která se hrdě hlásí k italské kuchyni. Její zakladatelka chtěla využít svoje zkušenosti z nesčetných cest do Itálie, kde se do italské kuchyně zamilovala. Snaží se nabídnout všem hostů mimo příjemné obsluhy a stylového prostředí, pokrmy z nepřeberného množství skvělých receptů, které italská kuchyně nabízí. Dováží kvalitní vína a nealkoholické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pizzerii Capretto musím jen pochválit. Měli jsme chuť na dobrou pizzu a také jsme ji dostali. Přiměřená nabídka vín ve velmi dobré cenové hladině a velmi milý personál, prostě všechno na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zhruba po roce jsme se opět vrátili do této restaurace, kde bylo opět vše na jedničku. Výborná velká pizza, příjemné nekuřácké prostředí a milá obsluha. Doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rád si takhle občas v sobotu zajdeme na nějakou tu dobrou pizzu do nějaké té restaurace. Doporučuji tento podniky, určitě se přijďte podívat. Pívo fajn, jídlo také.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO