Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Canall

Coffee, boutique & vintage.
Trochu jiná kavárna v centru Prostějova.

Káva samotná nabízí nespočet chuťových profilů, které můžeme ovlivňovat a měnit. Toho zde docílí volbou techniky přípravy, dobou extrakce nebo i mletím. Zastavte se vyzkoušet, jak moc dobrá umí káva být.

Jednodruhové plantážní kávy berou od českých pražíren výběrové kávy, které jsou zárukou toho, že svoji kávu budete pít vždycky čerstvě upraženou, kvalitní, voňavou a od konkrétního farmáře. Kávy vybírají podle momentální nálady a chuti, což znamená, že se budou občas střídat. Budete tak mít možnost ochutnat několik druhů od několika farmářů a z různých světových plantáží.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno