Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 83x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Campus river

Campus River Restaurant je stylovou nekuřáckou restaurací nacházejí se v zadní části centra Campus Square v prostorech Food Court. Návštěvníkům nabízí po celý týden, včetně víkendu, obědová menu. V příjemném prostředí je možné uspořádat večírky, firemní akce i rodinné oslavy. Samozřejmostí je příjem bezplatné Wi-Fi. Součástí prostor je kavárna, v jejímž příjemném prostředí si můžete vychutnat výbornou italskou kávu s dezertem. V ranních hodinách zasedněte k vydatné anglické či střídmé snídani.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci určitě doporučuji, je dobře dostupná, v příjemném prostředí, pohodlné sezení, výborné jídlo a milý, vstřícný personál. Nebyl pro ně problém vyhovět individuálnímu přání.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dlouhodobě spokojenost jak s běžným denním menu tak v případě návštěvy s rodinou či přáteli. Zatím se nestalo že by nám nechutnalo jídlo, velmi příjemná atmosféra, všímavý a přitom decentní přístup personálu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Široko daleko jediná slušná a dokonce velmi dobrá restaurace k tomu. Byla jsem zde dvakrát - pokaždé jídlo perfektní a personál naprosto bez problémů. Mohu doporučit!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO