Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna CakeShop Prague

Tradice kavárenského prostoru je v těchto místech již 18 let. Dříve bylo místo známé jako Kavárna U Zlatého jelena. Po rozhodnutí změnit nabídku dortů, dezertů a chlebíčků, přišel také nápad přejmenovat podnik na – CakeShop Prague. Kavárna svým hostům nabízí příležitost ochutnat typické americké cheesecaky, rozmanité muffiny a cupcakes a v neposlendí řadě americký punčový dort nebo čokoládové brownie. Všechny dezerty jsou pečené ve vlastní pekárně a s láskou.
Kromě sladkých delikates jsou v nabídce domácí toasty. Ty jsou připravovány pouze z čerstvých surovin a z vlastního chleba. K výtečným zákuskům je podávána italská káva Lavazza nejvyšší kvality.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba