Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Cake Cafe

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme se cestou na divadelní představení zastavily s kamarádkou na vínko, nakonec jsme neodolaly zelňačce. Obojí bylo moc dobré, personál milý, vstřícný a velmi ochotný.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kousek od Václavského náměstí příjemná kavárna která nenadchne a ani neurazí. Dobrá káva, a vcelku i široký výběr zákusků. Personál v pohodě, i když nás zaskočilo oslovení " tak panstvo, co si dáte k pití...??".
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla příjemná. Polévka nám velice chutnala. Víno bylo také velice dobré. I když byl již podvečer, tak v restauraci nebyl velký hluk. Doporučujeme a pokud budeme v okolí, tak se jistě zastavíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo, super domácí dorty, káva.. no prostě oáza klidu a pohody..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Dala jsem si vynikající chřestovou polévku, kterou bych velmi ráda ještě někdy ochutnala. Mají zde velmi dobré domácí limonády. Prostředí příjemné a vkusné. Co se mi teda nelíbilo na takovou krásnou kavárničku ne úplně nepříjemná ale taky ne příjemná obsluha, spíš zpruzená prací asi... Obsluha nejhorší jinak super :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Good range of food on the menu, sandwiches, crepes, burgers, breakfast food etc with some good vegetarian options. The menu was in English and the quality of the food was very good (both vegetarian and meat options). Nice view over a little square, reasonably priced and friendly staff. The best thing there is coffee, thick, aromatic and honest.
Bistro Cake Cafe Bistro Cake Cafe
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super nice according to my merits is on the scale 1-10, solid 10! Inconspicuous cafe located on tiny Jungmann square 21 is just a nice little spot with ILLY premium coffee and selection of sandwiches, wraps, soups etc. and tasty looking desserts. Very close (70 yards) from the heavy tourist traffic around Wenceslas Square and actually quite peaceful. Today's staff consisting of servers Denisa, Lucie and barista Lukas were not only helpful and cheery but also swift and professional. Lukas knows what he is doing,The prices, considering cafe's central location are low. Highly recommended!
Bistro Cake Cafe
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO