Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Čajovna Želva

Čajovna Želva má za pěkného počasí k dispozici i venkovní sezení. Kromě lahodného čaje z celého světa také nabízí kvalitní kávu. Čajovna je nekuřácká. Kouřiti lze pouze tabákové vonné směsi z vodní dýmky, a to od 18 let. V Želvě také probíhá pravidelně výstava fotografií či kreseb od místních i nemístních umělců a fotografů. V zimním období se o teplo hostů starají krbová kamna. Za poplatek se můžete taktéž pomocí bezdrátové technologie wi-fi připojit k internetu. Čaje jenž to umožňují na požádání rádi připraví do tradičního gaiwanu. Na požádání Vám taktéž rádi zapůjčí společenské hry.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba