Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna za zrcadlem

Přehled hodnocení
94% celkově
92% personál
90% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 9x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V čajovně jsme ocenili především velké množství deskových her a velmi příjemný personál. Jediné doporučení ke zlepšení by bylo prodloužit otevírací dobu :-) deset hodin večer je brzy :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Čajovna po přestěhování připomíná byt, což by nevadilo, ale bylo tam dost hlučno a skoro jsme se neslyšely. Vyrovnal to personál, který nám návštěvu dokázal zpříjemnit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nové priestory sú určite krokom vpred - priestranejšie, viac možností na sedenie/ležanie... Doplnená ponuka občerstvenia (aj o dezerty), načmáraná na kriedovej tabuli. Širokááá škála spoloč. hier, ktoré sú prehľadne uložené v poličkách. Odporúčam: hry Šalingrad + Dixit & čaj Zimný vánok & dezert Parížsky pohár ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po přestěhování jsme byli zvědaví na nové prostředí. Jedná stěna tabule popsaná nabídkou byla skvělá a zaujala nás. Personál jako vždy perfektní. Prostředí teď připomíná spíš byt.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál byl příjemný jako vždy a snažil se nám vyjít vstříc. Oceňuji i velké množství deskových her. Vodní dýmka byla připravena ke kouření, nemuseli jsme ji roztahovat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme při prichodu cítili ovan z vodních dýmek. Obsluha byla milá a vstřícná jako vždy, návštěvu jsme si velmi užili, jen nám bylo trochu teplo :-), ale celkový dojem kladný :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V čajovně jsme strávili odpoledne nad deskovkami. Personál velmi milý a ochotný nám poradit. Prostředí velmi příjemné, lehce hlasitější. Určitě se brzy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byly jsme tam v odpoledních hodinách, kdy čajovna nebyla zaplněná, takže prostředí bylo klidné a velmi příjemné se vstřícnou obsluhou. Zase se s radostí vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do této čajovny chodím ráda, protože je tu narozdíl od jiných spousta světla, takže se navzájem dobře vidíte :-) navíc přestože se zde samozřejmě kouří dýmky, prostor není zahlcen kouřem. A dnes nás obsluhovala úžasně usměvavá slečna, které vděčím za dobrou náladu do celého dne :-) a medomošt je dokonalost sama.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navstevu hodnotim pozitivne, napoje a vodnica boli dobre, prostredie mile, personal ochotny, rezervacia prebehla bez problemov, mali siroky vyber spolocenskych hier, doporucujem :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO