Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna za zrcadlem

Přehled hodnocení
92% celkově
92% personál
88% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 8x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál byl příjemný jako vždy a snažil se nám vyjít vstříc. Oceňuji i velké množství deskových her. Vodní dýmka byla připravena ke kouření, nemuseli jsme ji roztahovat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme při prichodu cítili ovan z vodních dýmek. Obsluha byla milá a vstřícná jako vždy, návštěvu jsme si velmi užili, jen nám bylo trochu teplo :-), ale celkový dojem kladný :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V čajovně jsme strávili odpoledne nad deskovkami. Personál velmi milý a ochotný nám poradit. Prostředí velmi příjemné, lehce hlasitější. Určitě se brzy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byly jsme tam v odpoledních hodinách, kdy čajovna nebyla zaplněná, takže prostředí bylo klidné a velmi příjemné se vstřícnou obsluhou. Zase se s radostí vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do této čajovny chodím ráda, protože je tu narozdíl od jiných spousta světla, takže se navzájem dobře vidíte :-) navíc přestože se zde samozřejmě kouří dýmky, prostor není zahlcen kouřem. A dnes nás obsluhovala úžasně usměvavá slečna, které vděčím za dobrou náladu do celého dne :-) a medomošt je dokonalost sama.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navstevu hodnotim pozitivne, napoje a vodnica boli dobre, prostredie mile, personal ochotny, rezervacia prebehla bez problemov, mali siroky vyber spolocenskych hier, doporucujem :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Útulná čajovna s příjemným personálem. Nejsem znacel čajů ale mou objednaná sencha mi chutnala. Vodní dýmka byla dobře připravená jelikož nám vydržela velice dlouho. Skvělý jablrčný mošt s medovinou, který zahřeje u srdce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná čajovna se spoustou světla, kterého se dá využít při hraní deskovek - tech je na výběr opravdu hromada. Na klidné posezení to ale zrovna není, je tu poměrně rušno, nicméně dá se. Prostor není vůbec zakoureny, přestože je v nabídce spousta dýmek, což vidím jako velké plus.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem často, hlavně kvůli deskovým hrám, kterých je na výběr opravdu hodně. Obsluha je většinou příjemná. Největší problém bývá s místem, kterého je tu dost málo a ke konci týdne je čajovna obvykle plná lidí. Čaje jsou dobré, ale nic extra.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pravděpodobně jedna z nejlepších čajoven v Brně. Dobré čaje, příjemná obsluha, velký výběr deskovek, super prostředí. Zpravidla zaplněno - je třeba v předstihu učinit rezervaci.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO