Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna za zrcadlem

Čajovna Za zrcadlem - místo, kde si vaše tělo odpočine, duše pookřeje a mysl vzpruží. Postará se o to zdejší průběžně obměnovaná nabídka čajů i nečajů, vodní dýmky s tabáky El Nakhla, Al Fakher a Romman, kuskusy a toasty, domácí moučníky k zakousnutí a v neposlední řadě více než 120 moderních i tradičních deskových her k zapůjčení.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál byl příjemný jako vždy a snažil se nám vyjít vstříc. Oceňuji i velké množství deskových her. Vodní dýmka byla připravena ke kouření, nemuseli jsme ji roztahovat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme při prichodu cítili ovan z vodních dýmek. Obsluha byla milá a vstřícná jako vždy, návštěvu jsme si velmi užili, jen nám bylo trochu teplo :-), ale celkový dojem kladný :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V čajovně jsme strávili odpoledne nad deskovkami. Personál velmi milý a ochotný nám poradit. Prostředí velmi příjemné, lehce hlasitější. Určitě se brzy vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO