Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna za zrcadlem

Čajovna Za zrcadlem - místo, kde si vaše tělo odpočine, duše pookřeje a mysl vzpruží. Postará se o to zdejší průběžně obměnovaná nabídka čajů i nečajů, vodní dýmky s tabáky El Nakhla, Al Fakher a Romman, kuskusy a toasty, domácí moučníky k zakousnutí a v neposlední řadě více než 120 moderních i tradičních deskových her k zapůjčení.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V čajovně jsme ocenili především velké množství deskových her a velmi příjemný personál. Jediné doporučení ke zlepšení by bylo prodloužit otevírací dobu :-) deset hodin večer je brzy :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Čajovna po přestěhování připomíná byt, což by nevadilo, ale bylo tam dost hlučno a skoro jsme se neslyšely. Vyrovnal to personál, který nám návštěvu dokázal zpříjemnit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nové priestory sú určite krokom vpred - priestranejšie, viac možností na sedenie/ležanie... Doplnená ponuka občerstvenia (aj o dezerty), načmáraná na kriedovej tabuli. Širokááá škála spoloč. hier, ktoré sú prehľadne uložené v poličkách. Odporúčam: hry Šalingrad + Dixit & čaj Zimný vánok & dezert Parížsky pohár ;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO