Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie

Čajovna u Zeleného stromu

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Čajovna u Zeleného stromu

Čajovna u Zeleného stromu je malý starobylý domek s dvorkem, kterému kdysi vévodila velká hrušeň. Odtud i název. Je inspirována vším, co si dokáže Čech představit pod pojmem „orient“. Takže zde naleznete věci z Číny, Japonska, Indie i odjinud, a vedle výborných čínských, tchajwanských, japonských, indických i jiných čajů, také vodní dýmky s rozmanitou nabídkou tabáků.

V malé místnosti s krbem se zde scházejí pravidelní návštěvníci čajovny, tzv. domácí hosté. Větší místnost je vyhrazena milovníkům čaje.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno