Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čajovna U Džoudyho

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
88% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 15x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Čajovna nabízí dobrý výběr čajů a během poledne i zajímavé polední menu, jinak další drobné občerstvení (např. pity z vlastní pekárny, rozhodně stojí za vyzkoušení :) )
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto čajovnu mám moc ráda, protože nabízí příjemnou nekuřáckou atmosféru přímo uprostřed ruchu velkoměsta... Prostředí umocňuje především použitý materiál dřeva. Čajovna má i kvalitní výběr čajů. Jediným mínusem může být poměrně malý prostor mezi jednotlivými posezeními na zemi, takže ve večerních hodinách je tu dost rušno.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
První návštěva čajovny u Džoudyho, velice příjemné posezení, obrovský výběr čajů, my měli výborný zázvorový čaj, mrkvový zákusek a také vynikající zapečenou pitu s rajčaty a sýrem. Všem mohu doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Čajovna má neskutečně velké množství na výběr z čajů, které jsou výborné. Bohužel dojem kazí obsluha, která si hosta moc nevšímá. V restauraci bylo plno a tudíž i hodně hlučno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes som opäť zabehol na rýchlý obed, dal som si kuskus s bazalkovým pestom a udeným tofu. Veľmi dobré jedlo, ak hľadáte možnosť sa rýchlo ale hlavne zdravo najesť. Ocenil som, že mi oblečenie nieje cítiť jedlo ako po návšteve iných reštaurácii.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
nenápadná kaviareň spojená s pekárňou a mini zdravou reštauráciou. Veľmi príjemne prostredie, nenápadne schované na rušnej ulici. Príjemná obsluha a výborne jedlo z denného menu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čajovna, která je hned u tramvaje a metra je velmi příjemná na posezení u stolečků i na zemi na polštářích. Jídlo a pití bylo dobré, ale obsluha dost vázla. Slečna si nás nevšímala a když už přišla a mohly jsme si objednat, tak jsme čekaly neskutečně dlouho. Dlouho jsem tak nežíznila!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Mám to U Džoudyho moc rád. Jsou tam příjemný, velkej výběr čajů, docela dobrý pochutiny tam maj a prostě celý to místo tak nějak pozitivně vibruje :) určitě přijdu zas
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
jako vždy doporučuji, jen bych uvítala aktivnější přístup obsluhy při vyřizování rezervací. 4 minuty před dobou, na kterou jsme měly rezervaci, nám bylo řečeno, že je stůl obsazen a že máme přijít na přesný čas. V přesný čas, po našem opětovném upozornění obsluhy, byli lidé sedící u našeho stolu teprve upozorněni, že se mají sbírat...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
parádní atmosféra i čajík jako vždy :-) Velice oceňuji, že je obsluha ochotna poradit s výběrem bez jakékoliv známky časového presu i přes zcela plnou kapacitu!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO