Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čajovna U Džoudyho

Přehled hodnocení
88% celkově
82% personál
89% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 13x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Čajovna má neskutečně velké množství na výběr z čajů, které jsou výborné. Bohužel dojem kazí obsluha, která si hosta moc nevšímá. V restauraci bylo plno a tudíž i hodně hlučno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes som opäť zabehol na rýchlý obed, dal som si kuskus s bazalkovým pestom a udeným tofu. Veľmi dobré jedlo, ak hľadáte možnosť sa rýchlo ale hlavne zdravo najesť. Ocenil som, že mi oblečenie nieje cítiť jedlo ako po návšteve iných reštaurácii.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
nenápadná kaviareň spojená s pekárňou a mini zdravou reštauráciou. Veľmi príjemne prostredie, nenápadne schované na rušnej ulici. Príjemná obsluha a výborne jedlo z denného menu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Čajovna, která je hned u tramvaje a metra je velmi příjemná na posezení u stolečků i na zemi na polštářích. Jídlo a pití bylo dobré, ale obsluha dost vázla. Slečna si nás nevšímala a když už přišla a mohly jsme si objednat, tak jsme čekaly neskutečně dlouho. Dlouho jsem tak nežíznila!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Mám to U Džoudyho moc rád. Jsou tam příjemný, velkej výběr čajů, docela dobrý pochutiny tam maj a prostě celý to místo tak nějak pozitivně vibruje :) určitě přijdu zas
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
jako vždy doporučuji, jen bych uvítala aktivnější přístup obsluhy při vyřizování rezervací. 4 minuty před dobou, na kterou jsme měly rezervaci, nám bylo řečeno, že je stůl obsazen a že máme přijít na přesný čas. V přesný čas, po našem opětovném upozornění obsluhy, byli lidé sedící u našeho stolu teprve upozorněni, že se mají sbírat...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
parádní atmosféra i čajík jako vždy :-) Velice oceňuji, že je obsluha ochotna poradit s výběrem bez jakékoliv známky časového presu i přes zcela plnou kapacitu!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velice pozitivní prostředí, milá obsluha a kvalitní výběr čajů. Na druhou stranu docela dlouhé čekání, pro někoho silné vůně a příliš silné vibrace? Ale s tím se přeci do čajovny chodí :) takže za mě super a na totálně nečekaném místě!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
dokonalá kombinace příjemného prostředí, milé obsluhy, lahodných čajů a vynikajících kuskusů. Doporučuji všemi deseti. A pokud jste citliví na povzbuzující látky jako já a po pravém čaji byste měli problémy usnout, zkuste honeybush!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO