Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 51x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čajovna U Džoudyho

Vážení milovníci čaje, čajovna U Džoudyho byla otevřena v květnu 2006, dva roky po otevření knihkupectví U Džoudyho. Prostory čajovny byly navrhovány architektkou Terezou Podlešákovou, která do své práce zahrnuje prvky čínského feng šuej(feng shui), tedy učení o harmonickém uspořádání prostoru. V klidném prostředí plném světla a květin můžete posedět jak u stolečku na židli, tak i na měkkých polštářcích na zemi. Za pěkného počasí je navíc k dispozici i venkovní zahrádka, která nabízí tiché posezení přímo v centru města.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
jako vždy doporučuji, jen bych uvítala aktivnější přístup obsluhy při vyřizování rezervací. 4 minuty před dobou, na kterou jsme měly rezervaci, nám bylo řečeno, že je stůl obsazen a že máme přijít na přesný čas. V přesný čas, po našem opětovném upozornění obsluhy, byli lidé sedící u našeho stolu teprve upozorněni, že se mají sbírat...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
parádní atmosféra i čajík jako vždy :-) Velice oceňuji, že je obsluha ochotna poradit s výběrem bez jakékoliv známky časového presu i přes zcela plnou kapacitu!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velice pozitivní prostředí, milá obsluha a kvalitní výběr čajů. Na druhou stranu docela dlouhé čekání, pro někoho silné vůně a příliš silné vibrace? Ale s tím se přeci do čajovny chodí :) takže za mě super a na totálně nečekaném místě!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO