Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čajovna U Džoudyho

Vážení milovníci čaje, čajovna U Džoudyho byla otevřena v květnu 2006, dva roky po otevření knihkupectví U Džoudyho. Prostory čajovny byly navrhovány architektkou Terezou Podlešákovou, která do své práce zahrnuje prvky čínského feng šuej(feng shui), tedy učení o harmonickém uspořádání prostoru. V klidném prostředí plném světla a květin můžete posedět jak u stolečku na židli, tak i na měkkých polštářcích na zemi. Za pěkného počasí je navíc k dispozici i venkovní zahrádka, která nabízí tiché posezení přímo v centru města.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Čajovna nabízí dobrý výběr čajů a během poledne i zajímavé polední menu, jinak další drobné občerstvení (např. pity z vlastní pekárny, rozhodně stojí za vyzkoušení :) )
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto čajovnu mám moc ráda, protože nabízí příjemnou nekuřáckou atmosféru přímo uprostřed ruchu velkoměsta... Prostředí umocňuje především použitý materiál dřeva. Čajovna má i kvalitní výběr čajů. Jediným mínusem může být poměrně malý prostor mezi jednotlivými posezeními na zemi, takže ve večerních hodinách je tu dost rušno.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
První návštěva čajovny u Džoudyho, velice příjemné posezení, obrovský výběr čajů, my měli výborný zázvorový čaj, mrkvový zákusek a také vynikající zapečenou pitu s rajčaty a sýrem. Všem mohu doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO