Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 47x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čajovna U Džoudyho

Vážení milovníci čaje, čajovna U Džoudyho byla otevřena v květnu 2006, dva roky po otevření knihkupectví U Džoudyho. Prostory čajovny byly navrhovány architektkou Terezou Podlešákovou, která do své práce zahrnuje prvky čínského feng šuej(feng shui), tedy učení o harmonickém uspořádání prostoru. V klidném prostředí plném světla a květin můžete posedět jak u stolečku na židli, tak i na měkkých polštářcích na zemi. Za pěkného počasí je navíc k dispozici i venkovní zahrádka, která nabízí tiché posezení přímo v centru města.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
dokonalá kombinace příjemného prostředí, milé obsluhy, lahodných čajů a vynikajících kuskusů. Doporučuji všemi deseti. A pokud jste citliví na povzbuzující látky jako já a po pravém čaji byste měli problémy usnout, zkuste honeybush!
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Pokud chcete zahynout hlady a žízní, pak je čajovna U Džoudyho ta pravá! Na čaj si bez problémů počkáte i 45 min, čajovník svým tempem připomíná lenochoda. GL!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO