Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Sofie

Čajovna nese jméno malé dcery majitelů. Je zde pro Vás připraveno útulné prostředí, plné měkoučkých polštářů a tajemných zákoutí, nádherné zdobené látky pocházejí až z dalekého Egypta, stejně tak i další dekorace. Vybrat si můžete z pestré nabídky čajů ze všech koutů světa, zakousnout něco sladkého nebo vydatnějšího. Vychutnáte si i kvalitní vodní dýmky a k dispozici je Vám neustále milá obsluha, která se vynasnaží vše připravit k Vaší spokojenosti, stačí jen zazvonit na zvoneček. V přední části čajovny naleznete též nejrůznější zboží k prodeji.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné a klidné prostředí čajovny se vším, co k tomu patří - posezení na polštářích, vodní dýmky, vyber kvalitních čajů i jiných nápojů a pochutin. Pokud se nedáte překvapit anglicky mluvící obsluhou, určitě doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO