Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Hodnocení Čajovna Shisha II

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Velký výběr čajů. Velice klidné místo. To je nejspíš dáno tim, že je čajovna ve dvoře činžovního domu a v suterénu. Uklidňující hudba. Optický izolovaná místa k sezení, ležení, hovění. Je tam neuvěřitelná pohoda. Vše z vás spadne. Podobné uvolnění je cítit při masáži. Voní to tam nádherně a nargilé nejsou ani moc cítit.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Čajovnám, čaji, vodnicím a podobně se věnuji od roku 2007. Také jste měli oblíbenou čajovnu, která ale po 2 letech zavřela? A proč? Ne vždy to je pouze vysokým nájmem v oblasti. Většinou to je příšernou kvalitou jak přípravou vodnice, tak přípravou čaje a to nemluvě o personálu. Proto jsem rád, že právě do této čajovny se mohu již 10-tým rokem vracet. Ano, čajovna Shisha II nedávno oslavila 8 let a to je jen nepatrný důkaz toho, že čaj i vodnici umějí připravit skvěle. Ne opravdu, jak jsem již říkal, čajovnám se pár let věnuji a čajovny po Praze mám celkem projité, ale v této čajovně se vám nestane, že přijdete a půl hodiny si vás nikdo nevšímá. Tahle čajovna pro mě bude vždy číslo jedna a to ze dvou hlavních důvodů: 1.) prostředí (žádná jiná čajovna není tak hezky vybavená, ve většině čajoven jsou zařízení tak, že se sedí na zemi a to ještě stylem, že se na zemi sedí schválně). 2.) vodnice, ať si dáte vodnici kdekoli jinde, nikde nebude tak dobrá jako z čajovny Shisha. Když jsem se ptal majitele čím to je, samozřejmě, že mě odbíval řečma jako, že to pravidělně meje nebo, že má kvalitní tabák, ale v tu chvíli mi to došlo... tím stylem jakým o té přípravě mluvil... on nedělá tu vodnici pro zákazníka, on ji připravuje, jako kdyby ji připravoval sám pro sebe. Je vidět, že zde majitel je opravdu majitel a přistupuje ke své práci zodpovědně a ne jako brigádníci v jiných čajovnách, kterým je jedno jestli se jim zákazníci budou vracet nebo ne. Vlastně to tehdy byla první čajovna v Praze zařízená jako kavárna a ne jako kuřácká hospoda 4-té cenové pro studenty s koberci ze skládky pověšených na zdi jako dekorace. Právě proto si filmaři ze všech čajoven vybrali právě tuto, aby zde mohli natočit i pár dílů pro seriál Ulice. Díky tomu, že je čajovna kousek dál od centra, nepodléhá turistickému tlaku a tak i ceny jsou zde normální bez zbytečného předražování. A i když není v centru, je kousek od metra a nemusíte tak chodit někam daleko do nějaké bohem zapomenuté ulice. Když budete chtít poradit při výběru romatické komedie na večer tak s tím vám neporadím, protože mě to nezajímá, ale pokud bude chtít poradit, kam na nejlepší vodnici v Praze, tak Vám s klidným svědomím doporučím čajovnu Shisha II.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Skvělé místo pro odpočinek i setkání s přáteli! Tuto čajovnu navštěvuji již dlouho a nikdy jsem nebyl zklamán. Dýmky mi chutnají čaje dělají výborné. Je zde příjemná a pohodová atmosféra. Vkusně zařízená a útulná. Jedna z mála fakt dobrých čajoven v Praze :-)

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Velice pěkná čajovna. Útulné prostředí, milá obsluha, dobrá nabídka čajů a vodních dýmek. Byl jsem zde s přítelkyni a moc se nám tady líbilo. Určitě doporučuji.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba