Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Čajovna Šamanka

Čajovna v příjemné lokalitě, snadno dostupná, s kulturním a vzdělávacím programem. Nabídka pohybových aktivit a cvičení. Posezení u šálku čaje. K dispozici je zahrádka.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Tipická čajovna s pomalou obsluhou. Káva ani wafle nic moc, sladká šlehačka ze spreje a jako tropickė ovoce hruškový kompot. Ceny celkem příznivé. V blízkosti MHD.

janas
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Typická čajovna ve stylu od studentů pro studenty:) Ochotný, jen při objednávkách trošku zmatený. Každopádně lidové ceny (navíc slevy na ISICA) a pro skupinové (i větší) akce ideální.

GeekChick
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba