Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Čajovna Peklo, Nebe, Ráj

V této čajovně najdete ukrytá místa pro dvojice, sezení na polštářích, prostorné sedačky i prostory pro deskové hry. Každou druhou neděli pro vás pořádají zábavné kvízové večery a plánují i večery deskových her. Protože v původní čajovně stále rostl zájem o čajové studené nápoje, rozšířili zde nabídku o další míchané nápoje. Za krátkou dobu se bezkonkurenčně stalo hitem Bubble tea a Matcha drinky, včetně těch alkoholických. Stále rozšiřují a obměňují druhy tabáků, které si zde můžete i zakoupit.

O prázdninách je čajovna otevřena od 17:00.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba