Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna jedna báseň

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí kousek od centra. Velmi milý personál, který rád poradí i lidem, kteří se v čajích až tak nevyznají. Určitě doporučuji jako místo pro relax.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Nádherné prostředí, klidná atmosféra, kde se dá příjemně uvolnit po náročném dni. Bohatý výběr čajů, obsluha ochotná a milá. Dali jsme nadeshiko a mají výborné čajové bonbóny! :D
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí, část je vyplněna stolky a druhá ležením. Čaje maji výborné, ale bohužel nevedou vodní dymky. Tento handicap ale dokáže vyvážit přítomnost mazlivé kočičky Růženky ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto úžasné prostředí. V čajích se zas tolik nevyznám, ale obsluha ochotně poradila. Cenově fajn. Celkově výborné místo na relax, popovídání nebo klidně i na rande :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO