Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Chelsea

Přehled hodnocení
89% celkově
89% personál
93% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy vynikající zážitek. Čaj jako vždy skvělý, jídlo (konkrétně mexické tousty) rovněž předčily naše očekávání. Rádi se sem do této čajovny pravidelně vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva cajovny opet vyborna. Doporucuji vsem ochutnat vynikajici specialitu cajovny - matovy caj Kalif. Jakmile si ho jednou date, budete to opakovat pri kazde navsteve.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čajovna je super místo pro odpočinek. Vždy zde trávíme minimálně 3 hodiny s lahodným čajem a dobrými pochutinami. Čaje jsou zde výtečné a mají jich opravdu mnoho na výběr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tahle čajovna je pro mě srdcovka ❤️, jelikož do ní chodím už více než 6 let. Od té doby se toho v čajovně hodně změnilo...a to především k lepšímu. Chodíme sem vždy na posezení a pokec s kamarádkami, jelikož prostředí k tomu úplně vyzývá a ještě k tomu Vám tu udělají výborný čaj a teď už dokonce limču, a nebo něco k snědku. Já mám zde nejoblíbenější mandlový čaj či čaj Sherlocka Holmese s mlékem. Taky byla výborná Alžběta z Benghází. A co se týká letní nabídky... Brooklyn Ice tea...nepřeslazený a chuťově vyvážený. A letní salátek s toustíky s výborným pestem! A obsluha je moc milá, pokusí se Vám vždy vyhovět. Akorát příprava pokrmu chvíli trvá, ale to se dá pochopit.
Čajovna Chelsea Čajovna Chelsea Čajovna Chelsea

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO