Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Chelsea

Chelsea je milovaná čajovna, místo věnované klidu, pohodě a především dobrému čaji, který přivážejí ze všech konců světa. Druhů mají na výběr více než sedmdesát. Kromě čajů ale hosté mohou okusit exotická jídla a různé dobroty nebo vyzkoušet vodní dýmku plnou omamných vůní orientu a prosluněných dálek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čajovna je super místo pro odpočinek. Vždy zde trávíme minimálně 3 hodiny s lahodným čajem a dobrými pochutinami. Čaje jsou zde výtečné a mají jich opravdu mnoho na výběr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tahle čajovna je pro mě srdcovka ❤️, jelikož do ní chodím už více než 6 let. Od té doby se toho v čajovně hodně změnilo...a to především k lepšímu. Chodíme sem vždy na posezení a pokec s kamarádkami, jelikož prostředí k tomu úplně vyzývá a ještě k tomu Vám tu udělají výborný čaj a teď už dokonce limču, a nebo něco k snědku. Já mám zde nejoblíbenější mandlový čaj či čaj Sherlocka Holmese s mlékem. Taky byla výborná Alžběta z Benghází. A co se týká letní nabídky... Brooklyn Ice tea...nepřeslazený a chuťově vyvážený. A letní salátek s toustíky s výborným pestem! A obsluha je moc milá, pokusí se Vám vždy vyhovět. Akorát příprava pokrmu chvíli trvá, ale to se dá pochopit.
Čajovna Chelsea Čajovna Chelsea Čajovna Chelsea
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO