Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Trattoria Caffe Ristorante

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace, chutné jídlo. Stoly na zahrádce u hřiště jsou trochu z kopce, takže sezení na některých místech nebylo 100% pohodlné. Na dětském menu chybí nějaké normální těstoviny, oboje nudle z dětské nabídky jsou sladké. Nebyl ale problém objednat jiné z karty, vynechat chilli a rozdělit dětem rovnou v kuchyni na dva talíře. V nabídce mají karafu obyčejné vody, v parném dni přišla k chuti.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Za nás všechno super, pizza vyborna.. jídlo výborné, personál také ochotný.. prostředí neurazí :) na oběd nebo odechovku po práci super místo :) doporučuji vsem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace u kina v Mostě. Byla jsem tady poprvé, protože nejsem místní. Obsluha byla milá a vstřícná. Prostředí je příjemné, ale u dřevěné přístavby hodně táhne. Jídlo bylo vynikající. Zkusili jsme špagety Carbonara a pochutnali jsme si.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace z poloviny obsazena i tak doba čekání na polévku 15 minut. Polévka dobrá. Druhé jídlo ihned po polévce. Couscous z fitness nabídky- namočen pouze ve vodě bez jakékoliv chutě, kuřecí maso celkem mastné a neochucené. grilovaná zelenina dobrá, opět nedochucená. Rajče asi jako ozdoba nahnilé, měl jsem já i manželka. Fitness pokrmy neznamenají neochucené jídlo. Obsluha celkem rychlá, ale bez známek úsměvu atd. Přinesu, odnesu-tím to končí. prostředí příjemné až na dvě dámy kouřící vedle stolu kde sedí děti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající,děkujeme a doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si s holkami po pracovní sezení. Jelikož bylo venku 30 stupňů, chtěli jsme sedět venku, ale bohužel větší skupina lidí nemůže venku sedět u jednoho stolu, protože nejdou spojit. Ale nakonec nám to tolik nevadilo, protože jídlo bylo jako vždy výborné :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Opět jsme byli velmi spokojeni. Konečně bylo i příjemné počasí na posezení na terase, což jsme samozřejmě využili. Těstoviny i pizza výborná jako vždy, není na co si stěžovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO