Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Trattoria Caffe Ristorante

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace u kina v Mostě. Byla jsem tady poprvé, protože nejsem místní. Obsluha byla milá a vstřícná. Prostředí je příjemné, ale u dřevěné přístavby hodně táhne. Jídlo bylo vynikající. Zkusili jsme špagety Carbonara a pochutnali jsme si.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace z poloviny obsazena i tak doba čekání na polévku 15 minut. Polévka dobrá. Druhé jídlo ihned po polévce. Couscous z fitness nabídky- namočen pouze ve vodě bez jakékoliv chutě, kuřecí maso celkem mastné a neochucené. grilovaná zelenina dobrá, opět nedochucená. Rajče asi jako ozdoba nahnilé, měl jsem já i manželka. Fitness pokrmy neznamenají neochucené jídlo. Obsluha celkem rychlá, ale bez známek úsměvu atd. Přinesu, odnesu-tím to končí. prostředí příjemné až na dvě dámy kouřící vedle stolu kde sedí děti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající,děkujeme a doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si s holkami po pracovní sezení. Jelikož bylo venku 30 stupňů, chtěli jsme sedět venku, ale bohužel větší skupina lidí nemůže venku sedět u jednoho stolu, protože nejdou spojit. Ale nakonec nám to tolik nevadilo, protože jídlo bylo jako vždy výborné :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Opět jsme byli velmi spokojeni. Konečně bylo i příjemné počasí na posezení na terase, což jsme samozřejmě využili. Těstoviny i pizza výborná jako vždy, není na co si stěžovat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy proběhla naše návštěva restaurace výborně. Už se může sedět na terásce, která je příjemně orientovaná. Není tu hluk ani moc velký provoz. Na posezení s přáteli ideální :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštívila s kamarádkou. Objednali jsme si u obsluhy jídlo a nápoje. Jídlo hodnotím jako průměrné - kuřecí maso i vepřové bylo vysušené. Vepřové se dalo ukrojit jen s námahou. Velký talíř, tam plátek masa, a okolo "Balast" - na oko dobré, ale chuťově velmi nevyvážené. Obsluha byla milá, ochotná - té nelze nic vyčíst.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO