Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Trattoria Caffe Ristorante

Restaurace o kapacitě 64 míst se nachází v gastronomicko zábavním komplexu Archa. K dispozici je letní salónek s 32 místy a venkovní terasa s celkovým počtem 50 míst. Místo vhodné ke konání nejrůznějších hromadných akcí nebo firemních rautů. Po domluvě lze také upravit jídelní lístek dle přání. V restauraci připravují různá italská jídla, dezerty a kávy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace u kina v Mostě. Byla jsem tady poprvé, protože nejsem místní. Obsluha byla milá a vstřícná. Prostředí je příjemné, ale u dřevěné přístavby hodně táhne. Jídlo bylo vynikající. Zkusili jsme špagety Carbonara a pochutnali jsme si.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace z poloviny obsazena i tak doba čekání na polévku 15 minut. Polévka dobrá. Druhé jídlo ihned po polévce. Couscous z fitness nabídky- namočen pouze ve vodě bez jakékoliv chutě, kuřecí maso celkem mastné a neochucené. grilovaná zelenina dobrá, opět nedochucená. Rajče asi jako ozdoba nahnilé, měl jsem já i manželka. Fitness pokrmy neznamenají neochucené jídlo. Obsluha celkem rychlá, ale bez známek úsměvu atd. Přinesu, odnesu-tím to končí. prostředí příjemné až na dvě dámy kouřící vedle stolu kde sedí děti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO