Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Trattoria Caffe Ristorante

Restaurace o kapacitě 64 míst se nachází v gastronomicko zábavním komplexu Archa. K dispozici je letní salónek s 32 místy a venkovní terasa s celkovým počtem 50 míst. Místo vhodné ke konání nejrůznějších hromadných akcí nebo firemních rautů. Po domluvě lze také upravit jídelní lístek dle přání. V restauraci připravují různá italská jídla, dezerty a kávy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobrá restaurace, chutné jídlo. Stoly na zahrádce u hřiště jsou trochu z kopce, takže sezení na některých místech nebylo 100% pohodlné. Na dětském menu chybí nějaké normální těstoviny, oboje nudle z dětské nabídky jsou sladké. Nebyl ale problém objednat jiné z karty, vynechat chilli a rozdělit dětem rovnou v kuchyni na dva talíře. V nabídce mají karafu obyčejné vody, v parném dni přišla k chuti.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Za nás všechno super, pizza vyborna.. jídlo výborné, personál také ochotný.. prostředí neurazí :) na oběd nebo odechovku po práci super místo :) doporučuji vsem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace u kina v Mostě. Byla jsem tady poprvé, protože nejsem místní. Obsluha byla milá a vstřícná. Prostředí je příjemné, ale u dřevěné přístavby hodně táhne. Jídlo bylo vynikající. Zkusili jsme špagety Carbonara a pochutnali jsme si.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO