Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotky

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Caffe Restaurant Prague

Caffe Restaurant Prague najdete na Královské cestě, mezi Karlovým mostem a Staroměstským náměstím. Konkrétně na rohu ulic Karlova a Husova. Přes to, že se Caffe restaurant nachází v historickém centru Prahy, nabízíme jídla a nápoje za dostupné ceny. V příjemném prostředí restaurace najdete usměvavý personál, kvalitní servis a chutná jídla. Při procházce starou Prahou je Caffe Restaurant Prague oblíbeným místem na posezení s přáteli a chvíle odpočinku . Restaurace disponuje dvěma patry, horní patro je vhodné i pro skupiny s větším počtem osob. Těšíme se na Vaši návštěvu.

V Caffe Restaurant Prague očekávejte speciality mezinárodní kuchyně - na jídelním lístku září těstoviny, hamburgery, noky i ryby. Zastavit se můžete také na snídani - croissanty, toasty nebo snad radši pravou anglickou snídani?

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno