Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 77x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Caffé Pizzeria Vinice

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
90% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 33x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Jidlo servirovane dlouho pote co bylo pripraveno kucharem. Studene jak noky tak maso, servírka se prisla podivat do naší casti restaurace 2x za vecer. dekuji ale ne..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s naším společným francouzským kamarádem. Jídlo hodnotil jako skvělé, což je samo o sobě velké vyznamenání. Měli jsme pizzu, těstoviny, steak. Jak předkrm výborný kuřecí vývar. Velmi přívětivé ceny o ochotná a milá obsluha. Určitě doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí (interiér a hudba), rychlý a ochotný personál + rozumné ceny. Doporučuji, jídlo se povedlo, moc jsem si pochutnal. Jestli půjdu kolem, určitě se zase stavím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pizzerii Vinice navštěvujeme celkem často s přáteli. Je to místo s výbornou dopravní dostupností, ale hlavně příjemné místo s výborným jídlem a milým personálem.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí i personál restaurace je příjemný. Což je sice důležité, nicméně jdete hlavně na jídlo. A to už nebylo slavné. Pro mě průměr, nevadilo by mi připlatit si za vyšší kvalitu.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Poměrně příznivé jak cenově tak i lokalitou. Kvalita jídla však pokulhává, mohla by být lepší i za cenu malého zvýšení ceny. Parkování najdete ve vnitrobloku novostaveb v okolí. Je to však hned na tramvaji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mám to tu ráda, příjemné prostředí, i když chtělo by to možná trochu víc světla. Doporučuji tomatovou polévku! Servírování vždy lahodí oku a chuťově zas žaludku ;) Obsluha příjemná, vše bez problémů
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pohodová restaurace i prostředí. Zatím, co se jídla týká, nikdy nezklamali. Tentokrát jsme ochutnali skvělý steak, lasagne, salát s krevetami a vše nám chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v restauraci u příležitosti narozenin syna. Obsluha a jídlo byly vynikající a rychlé. Určitě to nebyla poslední návštěva této restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V této restauraci jsem byla poprvé, ale rozhodně nikoliv naposledy. Obsluha byla pozorná a rychlá, prostředí příjemné, nepřeplácané, jídlo bylo vynikající - jak čerstvé těstoviny, tak pizza.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO