Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Caffé Pizzeria Vinice

Restaurace a kavárna nacházející se v pražských Strašnicích nabízí široký výběr pokrmů z čerstvých surovin, snídaně, denní menu a sezónní nabídky. Denně pro vás připravují domácí pastu, pizzu, steaky, saláty a také snídaňové menu, a to vše vždy z čerstvých surovin, na což je kladen velký důraz. Ve všední dny nabízí polední menu. Využívají také sezónních surovin a tak mimo stálé nabídky je připravována pravidelně i nabídka sezónní.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
O restauraci Vinice jsem se dozvěděla od přátel. A byl to skvělý tip. Výborné jídlo za rozumné ceny, moc milý personál a příjemné klidné prostředí s hezkou zahrádkou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako obvykle, z mojí strany spokojenost. Čisté a příjemné prostředí, ochotný personál. Jidlo, dnes panenka na houbovém ragů, americké brambory a Plzeň 12°. NENÍ CO VYTKNOUT. DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU.
Restaurace Caffé Pizzeria Vinice Restaurace Caffé Pizzeria Vinice Restaurace Caffé Pizzeria Vinice
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace se zahradkou do vnitrobloku. Ve stinu i na slunicku jsou mista. Nehlucne prostředí. Výborně domácí limonády. Fajn posezení. Doporučuji všemi deseti ;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO