Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Gargano se po přesunutí do Černic stala pěknou restaurací s pravým Italským prostředím a designem italského charakteru. Výborné jídlo a dobrý výběr vín dokreslil příjemnou atmosféru. Obsluha velice sympatická, skvěle komentovaná donesená jídla a vína. Všem doporučuji a mile rád opět přijdu. Ceny vyšší, ale to se vzhledem ke kvalitě a lokálnosti jídel dalo čekat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přestěhovaná italská restaurace z téměř centra do okrajové části Plzně. Prostory výrazně větší, velmi příjemné. Překvapila nás prázdná restaurace, zatímco sousední Purkmistr byl narvaný. Na jídle jsme si pochutnali. Výtku mám k detailům. Neškodila by nějaká typická italská hudba a pokud má obsluha prázdnou restauraci (mimochodem nechápu, proč zde byli tři číšníci), mohla by se přizpůsobit tomu, že i když jsou v restauraci jen dva lidé, není profesionální přístup ten, že si hrají s mobilem a nevhodně hovorově se baví. Jinak ale byli slušní, dobře poradili - o tom žádná a celkově spíše chválíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Gargano po přestěhování z Petákovo na periferii do Černic neztratilo nic ze svého renomé jediné autentické Itálie v Plzni. Signore Taraboreli a jeho kuchařský um je prostě trvalá známka kvality. Tentokrát navíc okořeněno velkým výběrem ryb a plodů moře. Chobotnice a mušle byly prostě skvělé, mečouna také v Plzni často nepotkáte. Vše super ... i proto s trochou lítosti beru jednu hvězdu - to že v patře čeká dvacet dětí na svou pizzu by nemělo zapříčinit dodání domácí chlebové placky coby přílohy až dávno po jídle. A rovněž by mohlo být v zadní části "maštale" trochu tepleji, dámy nám mrzly i ve svetrech... Ale jinak vše super - už se těšíme na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Podnik je nove presunuty do cernic do arealu adventure golfu. Pizzy a houbove polivky maji vyborne, akorat jsme dele cekali. Domaci limonady bychom si představovali trochu jinak delane, ale chutove lepsi prumer.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prijemna skutecne italska restaurace. Poledni menu super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní setkání s přáteli se v Garganu moc povedlo. Skvělá pizza a výborný DORTÍK se zmrzlinou. Skvělá obsluha a všem se moc líbilo. Určitě zase přijdeme. Jako pozornost jsme dostali 3 lahve bílého vina. Děkujeme Pinkavová Jitka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO