Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Caffé Pizzerie Gargano nabízí hostům 40 míst u stolů ve vnitřní části a 60 míst u stolů v zahradní části restaurace. Dále také široký výběr specialit italské kuchyně – Spaghetti, Penne, Tortellini, Gnocchi, speciality z vepřového a kuřecího masa, zeleninové saláty a samozřejmě velký výběr pravé italské pizzy. Pro běžné stravování v pracovním týdnu nabízí výhodné polední menu – každý všední den od 11:00 do 14:30.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Gargano po přestěhování z Petákovo na periferii do Černic neztratilo nic ze svého renomé jediné autentické Itálie v Plzni. Signore Taraboreli a jeho kuchařský um je prostě trvalá známka kvality. Tentokrát navíc okořeněno velkým výběrem ryb a plodů moře. Chobotnice a mušle byly prostě skvělé, mečouna také v Plzni často nepotkáte. Vše super ... i proto s trochou lítosti beru jednu hvězdu - to že v patře čeká dvacet dětí na svou pizzu by nemělo zapříčinit dodání domácí chlebové placky coby přílohy až dávno po jídle. A rovněž by mohlo být v zadní části "maštale" trochu tepleji, dámy nám mrzly i ve svetrech... Ale jinak vše super - už se těšíme na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO