3 fotky

Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Caffé Pizzerie Gargano nabízí hostům 40 míst u stolů ve vnitřní části a 60 míst u stolů v zahradní části restaurace. Dále také široký výběr specialit italské kuchyně – Spaghetti, Penne, Tortellini, Gnocchi, speciality z vepřového a kuřecího masa, zeleninové saláty a samozřejmě velký výběr pravé italské pizzy. Pro běžné stravování v pracovním týdnu nabízí výhodné polední menu – každý všední den od 11:00 do 14:30.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 3

Restaurace Gargano se po přesunutí do Černic stala pěknou restaurací s pravým Italským prostředím a designem italského charakteru. Výborné jídlo a dobrý výběr vín dokreslil příjemnou atmosféru. Obsluha velice sympatická, skvěle komentovaná donesená jídla a vína. Všem doporučuji a mile rád opět přijdu. Ceny vyšší, ale to se vzhledem ke kvalitě a lokálnosti jídel dalo čekat.

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Přestěhovaná italská restaurace z téměř centra do okrajové části Plzně. Prostory výrazně větší, velmi příjemné. Překvapila nás prázdná restaurace, zatímco sousední Purkmistr byl narvaný. Na jídle jsme si pochutnali. Výtku mám k detailům. Neškodila by nějaká typická italská hudba a pokud má obsluha prázdnou restauraci (mimochodem nechápu, proč zde byli tři číšníci), mohla by se přizpůsobit tomu, že i když jsou v restauraci jen dva lidé, není profesionální přístup ten, že si hrají s mobilem a nevhodně hovorově se baví. Jinak ale byli slušní, dobře poradili - o tom žádná a celkově spíše chválíme.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace