Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Caffé Pizzerie Gargano nabízí hostům 40 míst u stolů ve vnitřní části a 60 míst u stolů v zahradní části restaurace. Dále také široký výběr specialit italské kuchyně – Spaghetti, Penne, Tortellini, Gnocchi, speciality z vepřového a kuřecího masa, zeleninové saláty a samozřejmě velký výběr pravé italské pizzy. Pro běžné stravování v pracovním týdnu nabízí výhodné polední menu – každý všední den od 11:00 do 14:30.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Gargano se po přesunutí do Černic stala pěknou restaurací s pravým Italským prostředím a designem italského charakteru. Výborné jídlo a dobrý výběr vín dokreslil příjemnou atmosféru. Obsluha velice sympatická, skvěle komentovaná donesená jídla a vína. Všem doporučuji a mile rád opět přijdu. Ceny vyšší, ale to se vzhledem ke kvalitě a lokálnosti jídel dalo čekat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přestěhovaná italská restaurace z téměř centra do okrajové části Plzně. Prostory výrazně větší, velmi příjemné. Překvapila nás prázdná restaurace, zatímco sousední Purkmistr byl narvaný. Na jídle jsme si pochutnali. Výtku mám k detailům. Neškodila by nějaká typická italská hudba a pokud má obsluha prázdnou restauraci (mimochodem nechápu, proč zde byli tři číšníci), mohla by se přizpůsobit tomu, že i když jsou v restauraci jen dva lidé, není profesionální přístup ten, že si hrají s mobilem a nevhodně hovorově se baví. Jinak ale byli slušní, dobře poradili - o tom žádná a celkově spíše chválíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO