Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Caffé Pizzeria Gargano

Caffé Pizzerie Gargano nabízí hostům 40 míst u stolů ve vnitřní části a 60 míst u stolů v zahradní části restaurace. Dále také široký výběr specialit italské kuchyně – Spaghetti, Penne, Tortellini, Gnocchi, speciality z vepřového a kuřecího masa, zeleninové saláty a samozřejmě velký výběr pravé italské pizzy. Pro běžné stravování v pracovním týdnu nabízí výhodné polední menu – každý všední den od 11:00 do 14:30.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Gargano po přestěhování z Petákovo na periferii do Černic neztratilo nic ze svého renomé jediné autentické Itálie v Plzni. Signore Taraboreli a jeho kuchařský um je prostě trvalá známka kvality. Tentokrát navíc okořeněno velkým výběrem ryb a plodů moře. Chobotnice a mušle byly prostě skvělé, mečouna také v Plzni často nepotkáte. Vše super ... i proto s trochou lítosti beru jednu hvězdu - to že v patře čeká dvacet dětí na svou pizzu by nemělo zapříčinit dodání domácí chlebové placky coby přílohy až dávno po jídle. A rovněž by mohlo být v zadní části "maštale" trochu tepleji, dámy nám mrzly i ve svetrech... Ale jinak vše super - už se těšíme na další návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Podnik je nove presunuty do cernic do arealu adventure golfu. Pizzy a houbove polivky maji vyborne, akorat jsme dele cekali. Domaci limonady bychom si představovali trochu jinak delane, ale chutove lepsi prumer.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO