Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a restaurace Caffe Opera - Horní náměstí

Přehled hodnocení
88% celkově
85% personál
80% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Na objednání jsme čekali půl hodiny, na jídlo další hodinu, číšník nestíhal odnášet nádobí, přestože restaurace nebyla zdaleka zaplněná. Vzhledem k poloze jsou ceny odůvodnitelné, ale jídlo bylo silně podprůměrné, nechutnalo mi. Přesto doporučuji, dětský koutek mají perfektní, mimo špičku to bude určitě super
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci mohu jen doporučit. Příjemné a klidné prostředí s možností si sednout do skvělého dětského koutku, což rodiče určitě uvítají. Obsluha byla milá a ochotná. Jídlo bylo naprosto vynikající! Dal jsem si fish and chips a už dlouho jsem si tak nepochutnal!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace přímo v centru Olomouce. Zkusil jsem Fish & Chips a opravdu jsem nečekal, že budou tak výborné. Mile překvapila také hrášková pasta. Doporučuji!
Celkově   
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme před baletním představením. Milá obsluhy vše zvládla na výbornou. Těstoviny byly malinko měkčí, ale chutné. Dobrá byla i pizza opera a rizoto. Víno bylo také příjemné a vše pro celou skupinku velice rychle připravené.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO