Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a restaurace Caffe Opera - Horní náměstí

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tedy. Mohlo to být i lepší, ale stěžovat si nemohu. 40° vedra omlouvají skoro vše. Byli jsme na poledním menu. Obslouženi jsme byli včas, nerozumím však tomu, proč je problém doplnit džus do půllitrové sklenice kohoutkovou vodou. Lze pouze aquillou za cenu kolem 60 Kč. To je skandální, kdyby alespoň číšnice nabídla alternativně led - o ten jsme si nakonec řekli a dostali jsme ho. Jídlo bylo OK (špenátové gnocchi s hříbky) a znojemská (měla být s okurkou, nenalezena). Okurková limonáda k dispozici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po další návštěvě musím napsat, že restaurace by se skvěle uživila jako palačinkárna. Zdejší palačinky zkrátka nemají chybu. Obzvláště doporučuji palačinku "Cubana".
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza možná malinko mastnější, ale jinak výborná. Za zkoušku také určitě stojí domácí bezinková limonáda.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Na objednání jsme čekali půl hodiny, na jídlo další hodinu, číšník nestíhal odnášet nádobí, přestože restaurace nebyla zdaleka zaplněná. Vzhledem k poloze jsou ceny odůvodnitelné, ale jídlo bylo silně podprůměrné, nechutnalo mi. Přesto doporučuji, dětský koutek mají perfektní, mimo špičku to bude určitě super
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci mohu jen doporučit. Příjemné a klidné prostředí s možností si sednout do skvělého dětského koutku, což rodiče určitě uvítají. Obsluha byla milá a ochotná. Jídlo bylo naprosto vynikající! Dal jsem si fish and chips a už dlouho jsem si tak nepochutnal!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace přímo v centru Olomouce. Zkusil jsem Fish & Chips a opravdu jsem nečekal, že budou tak výborné. Mile překvapila také hrášková pasta. Doporučuji!
Celkově   
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme před baletním představením. Milá obsluhy vše zvládla na výbornou. Těstoviny byly malinko měkčí, ale chutné. Dobrá byla i pizza opera a rizoto. Víno bylo také příjemné a vše pro celou skupinku velice rychle připravené.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO