Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna a restaurace Caffe Opera - Horní náměstí

Tato tradiční kavárna je v samém centru města Olomouce. V restauraci podávají českou a mezinárodní kuchyni, pizzu nebo i jídla pro vegetariány. Přijďte také ochutnat vynikající kávu a lahodné dezerty. V nabídce najdete také dětská menu, poháry, palačinky. Děti potěší koutek se skluzavkou! 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tedy. Mohlo to být i lepší, ale stěžovat si nemohu. 40° vedra omlouvají skoro vše. Byli jsme na poledním menu. Obslouženi jsme byli včas, nerozumím však tomu, proč je problém doplnit džus do půllitrové sklenice kohoutkovou vodou. Lze pouze aquillou za cenu kolem 60 Kč. To je skandální, kdyby alespoň číšnice nabídla alternativně led - o ten jsme si nakonec řekli a dostali jsme ho. Jídlo bylo OK (špenátové gnocchi s hříbky) a znojemská (měla být s okurkou, nenalezena). Okurková limonáda k dispozici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po další návštěvě musím napsat, že restaurace by se skvěle uživila jako palačinkárna. Zdejší palačinky zkrátka nemají chybu. Obzvláště doporučuji palačinku "Cubana".
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza možná malinko mastnější, ale jinak výborná. Za zkoušku také určitě stojí domácí bezinková limonáda.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO