Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Caffe Opera - Galerie Šantovka

Přehled hodnocení
77% celkově
80% personál
77% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna je poměrně rušná a oblíbená. Obsluha příjemná. Jídlo nemohu hodnotit, měl jsem pouze kávu. Nabídka je však široká a určitě rád v budoucnu něco vyzkouším.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Docela vyhlášené místo k posezení v nákupní galerii. Chutná káva, čokoláda, zákusky. Nebyl problém si ke stolu pro čtyři přidat další tři židličky. Jen nám chyběla od číšníka trochu větší "zaujatost" - pozdrav při příchodu, otázka, co si dáme... I dále jsme se museli o další objednávky hlásit... což dojem trošku pokazilo.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna Caffe Opera - Galerie Šantovka
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pro prvni rande je to prostor dobry, ale neda se tam normalne najist, krome pizzy, pannini a testovinovych salatu tam vlastne nic jineho nemaji. Dala jsem si pannini, ale to nevypadalo jako na obrazku v menicku a chutove to take nebyl zadny zazrak. Takze pokud se chce nekdo najist, tak nedoporucuji, pokud chce jen nekdo povidat u kavy nebo zakusku, tak ok. Je dobre, ze se v Santovce da zaparkovat, a pak se clovek muze projit do mesta.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO