Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Caffe mio

Přátelské místo k vychutnání té nejlepší kávy Tonino Lamborghini u posezení s blízkými, při pracovní snídani za doprovodu zdejší ranní vydatné nabídky, či večerní siestě spolu s dobrým vínem, pestrou kuchyní a příjemnou hudbou. Neváhejte poznat zdejší sympatickou obsluhu, ochutnat kávu nebo obědové menu s příznivou cenou, které pro Vás každý den mění.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná kavárna s možností venkovního posezení přímo na Pankráci, kde je ale trochu soukromí a klid díky rostlinným dekoracím. Skvelá káva a drinky. Obsluha příjemná.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna je fajn, ale spíše v létě, když se dá sedět venku. Pokud člověk stráví hodinu uvnitř, je potom celý načichlý cigaretovým kouřem. Je to tedy prostor jen na kávu a obchodní schůzku, na jídlo si to neumím představit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO