Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Secrets

    České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II. 117/32, 37001

Caffé bar Pohoda

Caffé bar Pohoda nabízí posezení s domácím prostředím, s možností připojení k internetu. K poslechu Vám bude tiše hrát příjemná hudba. K dispozici je televize (i na projekci Vašeho materiálu), společenské hry a literatura. Kavárna je ideálním místem pro Vaše obchodní schůzky, setkání s přáteli, narozeninové oslavy, firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V kavárně jsme byli poprvé. Dali jsme si palačinky s nutellou a banány. Káva, která je na fotce, byla výborná, palačinky tolik dobré nebyly. Dále jsme si dali mléčný koktejl, který nám byl servírován v malém množství ve velkém plecháčku. Působilo to úsměvně. Raději bych zaplatil více za plnější plecháček. Příjemná byla obsluha i prostředí.
Caffé bar Pohoda
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Tuto kavárnu jsme využili v souvislosti s voucherem ze slevového portálu. Byli jsme tam sami a ani se tomu moc nedivím. Personál hrál hry na počítači a neměl profesionální chování. Co se týče palačinek - nebyly příliš dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO