Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Caffe Bar La Passion

Caffe Bar La Passion vznikl v roce 2005. Nachází se na hlavním tahu obcí, na rohu náměstí v prvním poschodí. Prvotní vizí bylo vytvoření prostoru pro odpočinek a relaxaci, jejž doplní výborná káva a široká škála nápojů. V součastné době nabízí nejen kávu, jejž připravuje na mnoho způsobů, ale rozšířili i sortiment jídelního lístku a do podvědomí zákazníků se vedle pojmu kavárna zařadili i jako pizzerie s více než 38 druhy pizz. V jejich nápojovém lístku najdete mléčné frappé, horké italské čokolády, kanadské horké nápoje, přes letní měsíce ledové tříště a širokou nabídku alko i nealko koktejlů. V prostorech kavárny je k dispozici cca 50 míst. Interiér je laděn do barev kávy podtrhnutých rubínově červenou. Moderní, ale příjemný ničím nenucený prostor pro Vaše chvilky odpočinku nad šálkem kávy či sklence vína s Vašimi přáteli.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Americký víken byl úžasný. Hoddog Philadelphia i Hamburger neměl chybu. Čerstvá zelenina a skvělé maso. K tomu výborný salat coleslaw, který byl opravdu dokonalý. Příště určite příjdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO