Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

CAFÉ PAVLINA

Kavárna s restaurací v zahradě Slovanského domu v centru Prahy 1 nabízí posezení v příjemném prostředí, zákusky a dorty vyrobené podle vyzkoušených domácích receptur, jídla převážně italské kuchyně, koktejly, alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je letní zahrádka. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace má naprosto unikátní prostředí - krásné a klidné, přesto v centru Prahy. Jídlo je vždy velmi dobré. Ovšem při posledních návštěvách zde byla naprosto katastrofální personální situace - v době obědů jen dvě číšnice na place, které přes sebevětší snahu nestíhaly. Na účet jsme čekali 40 minut. Nechci je hodnotit jako neochotné, omlouvaly se nám, ale tuto restauraci v dohledné době nenavštívím a nemůžu ji ani doporučit.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Vyborna kuchyn ale podstav obsluhy. Obed trval 2,5 hodiny to kazi dojem. Personal vystresovany bez usmevu. Chtely jsme telefonovat aby nam uz konecne prinesli ucet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zahrádka a klidné prostředí v centru Prahy, jedno z hlavních míst na setkání jak obchodní, tak přátelské. Při dnešní návštěvě mě mile překvapilo začazení Matcha latte do nabídky a musím říct, že se povedlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO