Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Café Záhorský

Myšlenkou na otevření kavárny v Dejvicích se majitelé zabývali dlouhou dobu. Cílem byla snaha otevřít prostor, kde se budou potkávat nejen místní, ale i podnik, který nabídne posezení u dobrého jídla a pití. Interiérovým řešením studia JRA Magdaleny Rochové získali unikátní koncept kombinující nabídku rodinné kavárny, bistra a pekařství. Každý den nabízí lehká jídla v poledním menu, saláty, rizota, těstoviny, grilované ryby a masa se zeleninou. Chtějí tu být alternativou ke klasické české kuchyni, inspiraci si berou z celého světa. Celý den jsou k pochutnání quiche, sendviče, koláče a polévky, vždy podle toho, co se aktuálně čerstvého nabízí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Originální a krásný interiér. Úžasná káva a snídaňová nabídka. Pokud využijete nabídky pekárny a zakoupíte si domů bagetu či jeden z úžasných chlebů, neuděláte chybu. Bezva místo na začátek dne...a nejen to.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Hezká kavárna, velmi dobrá káva. Hluk odpovídající (většímu) počtu hostů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO