Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cafe & Wine Old Star

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Dostal jsem dárek woucher od Slevomatu do zdejšiho baru, ale vyšlo to jako danajský dar, bohužel - otvírací doba pevná ale přijdte i na několikrát, přestože máte rezervaci a najdete zavřené dveře a na telefonu arogantní majitelku.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Všude jinam jen nechodte pod Nuselský most do Café & wine Old star. Jsou v baru jak se jim zachce a na několikátý pokus jsem se stále jen v otvíracích hodinách trefil kdy už tam konečně byli a majitelka byla ještě strašně arogantní. Nebýt toho že jsem to dostal jako dárek už bych se po prvním pokusu nevrátil.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Obsluha byla ochotná. Koktejly, co jsme měly nebyly špatné, díky voucheru ze Slevomatu za dobrou cenu. Prostředí nás však bohužel zklamalo, zahrádka ve vnitrobloku neupravená, nic příjemného, ani vnitřní prostory nic moc. Na vyzkoušení stačilo, návštěvu bych již nezopakovala. Celkově nedoporučuji. Se srovnatelnou nabídkou jako mají zde na lístku jsou mnohem lepší podniky....
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde jen na drinky, které byly výborné, obsluha milá. Jinak restaurace je na trochu zapadlém místě a zasloužila by si nějaké úpravy, alespoň zvenku, např. předzahrádky, aby přitáhla víc zájemců.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO