Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 71x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Wine Bar Diama

Café Wine Bar Diama – rodinná restaurace, která zaujme svou jedinečnou kuchyní a netradičním vzhledem, který vás na okamžik přenese do pohádkového středomořského ráje. Přáním celého týmu je vytvořit pro vás přátelskou atmosféru, kterou si vždy užijete nad dokonale připravenými pokrmy z kuchyně a sklenkou báječného vína, tak jak bývá na jihu zvykem.

Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Klikara vám chce představit to nejlepší z balkánské a středomořské gastronomie. Pečlivě si vybírají své dodavatele surovin tak, aby vždy dosáhli té nejlepší kvality. Jako novinku nyní představují např. vepřové maso z Letohradského chmelového prasátka, jehněčí a hovězí maso z českých farem či steakové maso jihoamerického původu. Vše ostatní si zpracovávají přímo ve své kuchyni, ať se už jedná o pečivo, omáčky, dezerty apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
O podniku jsem se dozvěděl díky Restu.cz. Café Wine Bar Diama nabízí výborné služby, příjemné prostředí a milý personál. Děkuji, těším se na příští návštěvu. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Profesionální a velice milé jednání od počátečního plánování až po výtečnou obsluhu. Oceňuji i přístup k našemu zahraničnímu hostu. Jídlo velice dobré, chutnalo i babičce, která umí být velice kritická :-)))) Určitě se sem budeme vracet.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dostaly jsme s kamarádkou chuť na dobré víno a s výběrem jsme rozhodně neudělali chybu! Víno bylo vynikající, obsluha milá, jen později nestíhala kvůli plné restaurace..ale zase na druhou stranu plná restaurace o něčem svědčí.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO