Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 84x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Wine Bar Diama

Café Wine Bar Diama – rodinná restaurace, která zaujme svou jedinečnou kuchyní a netradičním vzhledem, který vás na okamžik přenese do pohádkového středomořského ráje. Přáním celého týmu je vytvořit pro vás přátelskou atmosféru, kterou si vždy užijete nad dokonale připravenými pokrmy z kuchyně a sklenkou báječného vína, tak jak bývá na jihu zvykem.

Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Klikara vám chce představit to nejlepší z balkánské a středomořské gastronomie. Pečlivě si vybírají své dodavatele surovin tak, aby vždy dosáhli té nejlepší kvality. Jako novinku nyní představují např. vepřové maso z Letohradského chmelového prasátka, jehněčí a hovězí maso z českých farem či steakové maso jihoamerického původu. Vše ostatní si zpracovávají přímo ve své kuchyni, ať se už jedná o pečivo, omáčky, dezerty apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neskutečně příjemná obsluha a prostředí! Hlavním důvodem navštěvy restaurace je jídlo, ale v případě Café Wine bar Diama je pro mě důvodem k další návštěvě "zážitek"! Kvalita a úroveň jídla je právě ještě podtržena a umocněna přístupem personálu a přijemným prostředím. Vřele doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
DIAMU jsme navštívili již vícekrát, s přáteli nebo s vnuky, nikdy nezklamalo ani jídlo, ani personál ! Dobré pokrmy pro dospělé i děti. Příjemné prostředí, přátelský personál, oceňujeme pečlivou čistotu celého podniku. Oceňuji servírování vždy na teplých talířích. Dětský koutek kde se zabaví malé děti a "neruší". Parkování přímo před restaurací nebo v blízkém okolí. Součástí restaurace je oddělená kavárna, kde je možné v klidu a nerušeně pracovat. Zatím vždy spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO