Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 65x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Café Wine Bar Diama

Café Wine Bar Diama – rodinná restaurace, která zaujme svou jedinečnou kuchyní a netradičním vzhledem, který vás na okamžik přenese do pohádkového středomořského ráje. Přáním celého týmu je vytvořit pro vás přátelskou atmosféru, kterou si vždy užijete nad dokonale připravenými pokrmy z kuchyně a sklenkou báječného vína, tak jak bývá na jihu zvykem.

Pod vedením zkušeného šéfkuchaře Martina Klikara vám chce představit to nejlepší z balkánské a středomořské gastronomie. Pečlivě si vybírají své dodavatele surovin tak, aby vždy dosáhli té nejlepší kvality. Jako novinku nyní představují např. vepřové maso z Letohradského chmelového prasátka, jehněčí a hovězí maso z českých farem či steakové maso jihoamerického původu. Vše ostatní si zpracovávají přímo ve své kuchyni, ať se už jedná o pečivo, omáčky, dezerty apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi milé a klidné prostředí, skvělé jídlo
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této kavárny chodím na obchodní schůzky velmi často, protože je tu celkem klidné posezení, aspoň mě tu nikdy nic nerušilo. Obsluha je tu velmi přátelská a kávička naprosto úžasná. Zkuste zajít a přesvědčit se sami.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
příjemné prostředí, velmi příjemný personál, jídlo přineslo nové chutě a všem nám chutnalo. vyzdvihnout musím dezert Pavlova, který byl excelentní. rádi se vrátíme. M.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO