Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Café Wafflé

Dělají vafle jinak. Srdcem. A také by vám rádi ukázali, že vafle nejsou jen vafle, ale můžou být fakt skvělé jídlo. Třeba i k obědu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nejlepší waffle co jsme s manželem kdy měli. A to máme z návštěvy Amsterdamu vysokou laťku. Příjemné místo, skvělý personál, kvalitní ingredience, dokonalá chuť, bohatá nabídka, instafriendly plating. Výborná káva s výběrem alternativních mlék. Na waffle už nikdy jinam Moc děkujeme a doporučujeme! ❤️

Klára
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Moje už druhá návštěva a velká spokojenost. Podařilo se mi namíchat si wafli ještě lepší než minule (doporučuji si ty objednávky fotit, ať víte pro příště). Wafle jsou výborné, budete mít problém je sníst, jak jsou bohaté. Za mě určitě lepší než Waf Waf. Doporučuji

yvett239
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Některý personál je občas trochu zmatený, nicméně nikdy mi to nijak výrazně neznepříjemnilo návštěvu. Co mi ji však značně komplikuje, jsou neustále změny otevírací doby skrze instagramový účet podniku.

Kateřina Tošnarová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno