Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

6 fotografií
Čelakovského 80, Jičín
· Nyní zavřeno (09:00 - 15:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Café Všehochuť

Kavárna a restaurace v centru Jičína v moderním pojetí

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Podnik krásný, obsluha dobrá, negativně ale hodnotíme nepřipravenost na sobotní poptávku po snídaních. Po 50 minutách se naše jídlo ještě nechystalo, a tak jsme museli objednavku zrušit a dat si nakonec jen dortik z ne příliš dobře vybavené vitrinky s dorty. Bohužel jsme snidani neochutnali. Bez rezervace o víkendu téměř nemožné si sednout.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba