Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Ve Věži

Společně s dobrou kávou, vínem nebo točeným pivem si můžete vychutnat vystavená díla v galerii. Máte-li chuť zapojit se aktivně do dění Ve věži, navštivte  kreativní workshopy, přednášky či projekce filmů. Je zde možnost uspořádat v unikátních prostorách věže veřejnou či soukromou akci v podobě workshopu, přednášky, projekce filmu nebo oslavy narozenin či večírku. Prostor kavárny Ve věži je otevřen i dětským návštěvníkům, je zde pro ně připravený dětský koutek a doprovodné programy zaměřené na divadlo a výtvarné umění.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jedinečné prostředí této kavárny je příjemným ozvláštněním. Originalita místa vyzývá k milému posezení. Podává se dobrá káva, domácí limonády i sladká tečka v podobě palačinek s malinami. Rádi se vrátíme.
Kavárna Café Ve Věži Kavárna Café Ve Věži
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Podnik prvně působí jako stavba ve starověku, což je plus. Moc takových podniků v dnešní době není. Schody však mohou být pro určité osoby velice složité. Co se týče obsluhování, není zde typická obsluha. Personál pracuje pouze v přízemí a objednávky se zasílají přes výtah - tento postup je velice originální, ale může způsobit snadný chaos, což se také stalo. Samotné jídlo mě však bohužel zklamalo. Chuťově špatné nebylo, pouze nesplnilo to, co mělo a to tyto body: domácí šlehačka - pokud byla opravdu domácí, chutnala stejně a vypadala totožně s koupenou -, horké maliny - nebyly vůbec horké, naopak byly zcela ledové -, palačinky - bohužel to byly předpřipravené palačinky, čímž lze posoudit, že nebyly čerstvé. Celkově ale podnik nebyl vůbec špatný, pouze nesplnil očekávání.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
nevšední prostředí, příjemný zážitek
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO