Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Útes

Polední nabídka jídel je ve všední dny shodná s nabídkou Bistra Coral, které je vedle. Odpolední, večerní a víkendová nabídka jídel je rozdělená do dvou částí: do stálé nabídky a speciální nabídky. Stálou nabídku měníme každé 4 měsíce, speciální každých 10 dnů. Tím chceme i pravidelným hostům zaručit možnost výběru z nových a nových jídel, přičemž největší gastronomické hity samozřejmě nevyřazujeme. Rovněž nápojový lístek resturace Café Útes chce být originální – má v nabídce piva od malopivovarů – a piva, která u nás můžete ochutnat, jsou často originálem sama o sobě, jako třeba speciály od pivovarů Matuška a Kocour. Pivní sudy jsou skladovány v podpultových lednicích a pivo z nich je vedeno aktivně chlazeným potrubím. Pivo je předchlazené na 8 stupňů. Při samotném čepování tak nedochází téměr k žádnému stupňovému skoku a pivo si tím zachová své chuťové vlatnosti. Vinný lístek nabízí výhradně exkluzívní produkci vinařství Zapletal, jehož vína kvasí pouze z vlastní révy (nevykupuje se réva „odkudsi“) a réva není podrobena kalovému lisování (filtrace vinné štávy ze spodních vrstev s vysokým obsahem kalů snižujících jakost vína).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO