Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna U Zlatého kohouta

Připraveno je pro Vás posezení ve stylovém nekuřáckém interiéru i na zahrádce situované v podloubí před kavárnou, s poutavým výhledem na náměstí a zámeckou věž. V letních měsících je pro vaše děti přichystán malý hrací koutek se skluzavkou. Pochutnat si můžete na prémiové kávě a čokoládách Julius Meinl, míchaných alkoholických i nealkoholických nápojích, domácích koláčích, sandwichích a obložených chlebíčcích. K  dispozici je sál s kapacitou 80 - 100 míst, a také salonek přiléhající k malému atriu s 20 místy. Oba prostory je možné rezervovat jak pro soukromé tak firemní akce. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Říkají si kavárna, ale ledovou kávu ani frappé nepodávají, ač je 30 nad nulou. Naštěstí mají aspoň kávu s kopečkem zmrzliny. Před domácími limonádami varuji: levandulová je nerozmíchatelný sliz se sodovkou, zázvorová je slaboučká. Dorty normální.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO