Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Cafe Therapy

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
excellent location, just a few steps from vodickova tram stop. i passed by this place a few times before and always curious to know what was inside. glad i found this one by accident via restu.cz. this place supports a few charity, so i'm glad my money went to some of these organizations. will definitely come again.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva Café Therapy ve Školské 30 měla humorný podtext. Vyšlo najevo, že jsme se s kamarádkou měly setkat v podniku velice podobného jména Cafe Terapie na Výtoni. Nicméně byly jsme spokojené - příjemná obsluha, pohodová hudba (Oldies), jídlo i pití za na centrum přijatelné ceny, např. zázvorovka 9Kč / deci, 250g bramborových plátků se zakysanou smetanou za 65 Kč, dva kusy špenátové palačinky s nivou za 109 Kč. Trochu nám vadilo, že ačkoliv jsme seděly v nekuřácké části, i tak se pach linul z kuřácké (dveře mezi K/N napůl otevřené). Celkově však spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Podnik dobre znam uz od dob studia na VS. Uz dlouho se sem s prateli vracime jeste dliuho se vracet budeme. Dobre jidlo, vyborna poloha v centru. Bkizko verejne dopravy. Vse super
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
příjemná hospoda v centru Prahy. Ceny mírné (zvláště na lokalitu) k mání i pivo chříč (chráněná dílna). Zkrátka se člověk dobře nají a napije a ještě udělá něco pro dobrou věc. a to je win-win
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, útulná restaurace s nabídkou piv z pivovaru Chříč - Pazdrát 11 st. je na čepu. Milý a ochotný personál. Nabídka jídla dobrá, výhodou je umístění v centru.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Burger byl nedodělaný, takový tatarák. :) Minule byl o hodně lepší!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná, útulná restaurace b blizkosti Václavského náměstí. Čepované pivo Chříč - Pazdrát bylo excelentní, dlouho trvající pěna, nasládlá chuť. Bořč byl také skvělý.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Burger byl v pořádku. Personál byl moc ochotný, vždycky nám vyšel vtříc. Jenom v nekuřáckém prostoru byl firemní večírek, tak jsme museli jít do kuřáckého. Prostor je příjemný, mám to tu rád. :)
Cafe Therapy Cafe Therapy

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO