Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cafe Therapy

V pohodové domácí atmosféře podniku si můžete vybrat pochoutky z denního menu, měsíčního menu nebo stálé nabídky. Kavárna používá výhradně hrnečky a talířky vyrobené klienty chráněné dílny o.s. Sananim, která tu provozuje i poradnu. Keramiku je možné na místě zakoupit. Příjemné neformální prostředí pro posezení s přáteli, kterým navíc přispíváte na dobročinné účely.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hodně obyčejné prostředí, ale na běžné všední posezení v pohodě. Obsluhující personál ochotný. Jídlo jsme čekali lepší, přišlo nám to spíš jak ze závodky a ne z restaurace. Také nabídka - menu na internetu se lišila od nabídky uvedené na jídelním lístku přímo v restauraci. Špenátová palačinka zapečená s nivou - nic moc. Na jídlo bych sem už nejspíš nešla.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Hodná a všímavá obsluha, skvěle poradila, co se týče jídla. Skvělá péče, jídlo i limonáda bylo super, kafe bylo ok. Klidné prostředí, v nedalé době ráda navštívíme znovu!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má výhodnou polohu navazující na městskou hromadnou dopravu.kuchyně je domácká, personál vstřícný, prostředí s příjemnou atmosférou.Jídlo čerstvě upravované.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO