Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Start

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohodová kavárna ukrytá uprostřed sídliště s prima zahradkou. Výborné pivo, skvělé džusy a limonády, úžasný grilování hermelin. Určitě stojí za návštěvu, na příjemné posezení po práci ideální
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemné místo nedaleko nemocnice Krč uprostřed sídliště. Kladně hodnotím prostředí, výběr nápojů i výtečné pokrmy - doporučuji čokoládový dortík a špenátový quiche. Ceny jsou super! Další pozitivní zážitek mám ze zaměstnávání a podpory lidí s hendikepem. Pan číšník, který nás obsluhoval byl moc milý, všechno si pamatoval a profesionálně servíroval. Poklona! Rádi přijdeme znovu :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kafé start je příjemně dostupný podnik uprostřed sídliště, kde se člověk může stavit na kávu nebo posedět s přáteli. Něco takového rázu jsem v okolí potřeboval.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO