Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Café Start

Provoz nekuřácké kavárny. Nabízí kávu Vescovi, moučníky a pivo Ferdinand. K dipozici je bezdrátové připojení k internetu a dětský koutek. Poskytují možnost pronájmu seminární místnosti s kapacitou 20 míst. Café Start otevřeli na konci května roku 2013 na pražském sídlišti Krč. Cílem se tak stalo vybudovat kavárnu jako živý prostor, kde se scházejí lidé ze sídliště, dozvídají se zajímavé věci, nebo poslouchají dobrou hudbu. Cílem Startu bylo však také stát se sociálním podnikem - mentálně hendikepované začali zaměstnávat v únoru roku 2014.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohodová kavárna ukrytá uprostřed sídliště s prima zahradkou. Výborné pivo, skvělé džusy a limonády, úžasný grilování hermelin. Určitě stojí za návštěvu, na příjemné posezení po práci ideální
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemné místo nedaleko nemocnice Krč uprostřed sídliště. Kladně hodnotím prostředí, výběr nápojů i výtečné pokrmy - doporučuji čokoládový dortík a špenátový quiche. Ceny jsou super! Další pozitivní zážitek mám ze zaměstnávání a podpory lidí s hendikepem. Pan číšník, který nás obsluhoval byl moc milý, všechno si pamatoval a profesionálně servíroval. Poklona! Rádi přijdeme znovu :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kafé start je příjemně dostupný podnik uprostřed sídliště, kde se člověk může stavit na kávu nebo posedět s přáteli. Něco takového rázu jsem v okolí potřeboval.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO