Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Society

Café Society je příjemná kavárna v centru Brna nacházející se v blízkosti Krajského soudu v Brně, Nejvyššího státního zastupitelství a dalších institucí. A také v těsné blízkosti zastávek městské hromadné dopravy a parkoviště. Café Society je místo, kam můžete přes den zajít na dobrou italskou kávu, chutnou snídani, lehký salát či panini. Ochutnat u nás můžete také různé domácí dezerty z čerstvých surovin dle denní nabídky. Prostor zde najdou s ohledem na velmi dobře klimatizovaný stavebně oddělený prostor kuřáci i nekuřáci. Večer vás přivítá bar se stylovou atmosférou, kde ochutnáte rozmanité koktejly míchané našimi šikovnými barmany, nejrůznější drinky a užijete si nezapomenutelné párty, které pro Vás budeme pravidelně pořádat. V letních měsících je pro Vás k dispozici zahrádka, kde si můžete vychutnat občerstvení spolu s letní atmosférou.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO