Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 323x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Savoy

Přehled hodnocení
93% celkově
91% personál
95% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 229x
4 69x
3 13x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
I když jsme dorazili půl hodiny před rezervací, nečekali jsme dlouho na usazení. Při rezervaci nám vyhověli a usadili nás v patře. Obsluha byla velmi milá, rychlá a pozorná. Objednali jsme si kávu, čokoládu, čaj, pár mini dezertů a zmrzlinu. Vše bylo na 1.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Top snídaně v centru! Jednou za čas stojí za to tento podnik navštívit. Jsem přesvědčena, že každý si tu najde to své. Za sebe doporučuji "zdravou snídani", ale pochutnají si tu určitě i Francouzi, Britové či klasici :-). Bez rezervace to ale nezkoušejte, zejména ne ráno!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné místo pro rodinnou snídani. Hezké prostředí a vstřícná obsluha. Měli jsme dobře připravená vejce, domácí marmelády s opečenými toasty, vynikající bábovku a kávu.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
No. 1 place for breakfast. As usual perfect service, excellent food. This time tried some sweets. Mini deserts is a very good idea to try a lot of different tastes. And my personal favorite is an omelette with cheese and truffles
Café Savoy Café Savoy
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
V Savoy jsme se rozhodli vyzkoušet jejich vyhlášené snídaně. Ochutnali jsme Francouzkou a snídani Savoy a obě byly skvělé. Kvalitní suroviny jsou tu základ a především pražská šunka nás uchvátila. Bohužel nám přinesli snídaně nekompletní. V Savoy chyběly marmelády, máslo a ošatka s pečivem a u Francouzské croissant. Po upozornění jsme samozřejmě všechno dostali, ale u podniku tohoto typu, by se takovéto věci stávat neměly.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Одни из лучших завтраков в Праге. Резервировать стол на выходные лучше за неделю. Обслуживание не всегда дружелюбное, но с их потоком людей можно это понять. Невероятная чайная карта
Café Savoy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Konečně jsme s přítelkyni zavítali na snídani do Cafe Savoy, předem jsme si prohlédli snídaňové menu, takže jsme nebyli překvapeni z cen. Nutno říci, že za více peněz se zde člověk opravdu cítí moc příjemně. Obsluha i interiér jsou na vyšší úrovni. Jídlo bylo také excelentní, hlavně dávám plusový bod za čerstvý džus bez dužiny a skvělý croissant. Obsluha byla opravdu perfektní. I když byl menší problém s rezervací, usazení jsme byli a pán se nás ještě přišel zeptat, zda je toto jiné místo v pořádku. Francouzská snídaně byla boží, kontinentální oprotí ní vypadala chudě. My jsme se ale podělili a byli jsme najezení až až. Určitě se někdy vrátíme.
Café Savoy

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO