Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 337x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Savoy

Mecca pražských kavárenských povalečů, kde pod bohatě zdobeným neorenesančním stropem panuje jedinečný genius loci. Legendární jsou místní francouzské snídaně, ale nezklame vás ani česká klasika. Rozhodně se vypravte i do suterénu, kde za sklem můžete pozorovat cukráře při práci a na druhé straně nahlédnout do vinného sklepa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na snídaně a brunche perfektní místo. Mám rád atmosféru podniku. Pokud se člověk nechá unést, může na chvíli zapomenout, že je doma v Praze a může si představit, že je zrovna na dovolené někde ve Francii.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Konečně jsme měli příležitost vyzkoušet slavná vejce do skla a je to vážně paráda. Jejich výběr pečiva, pražská šunka a sýr jako vždy lahoda. Nicméně mám dnes i pár negativních připomínek. French toast v Pařížské snídani by mohl být s něčím jiným než s okoralým jablkem, obzvlášť když jsme viděli, že u vedlejšího stolu přistál samostatně s kiwi a lesními plody. A co se týče předražené kopřivové limonády, ta bohužel chutná jako perlivá voda s cukrem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO