Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 352x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Savoy

Mecca pražských kavárenských povalečů, kde pod bohatě zdobeným neorenesančním stropem panuje jedinečný genius loci. Legendární jsou místní francouzské snídaně, ale nezklame vás ani česká klasika. Rozhodně se vypravte i do suterénu, kde za sklem můžete pozorovat cukráře při práci a na druhé straně nahlédnout do vinného sklepa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kdo si chce v klidu vychutnat snídani v krásném prostředí, tak zde dostane prvotřídní servis a jídlo z vybraných surovin. Lahodné křupavé pečivo se dá zakoupit i s sebou. Kávička také vynikající, obsluha tak jak má být, profesionálové ☺
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Posezení v Café Savoy předčilo jakékoli očekávání - jediným slovem dokonalé. Od vynikající kávy, zákusků, po neuvěřitelně milý personál. Byť jsem dorazili o hodinu dříve, našli pro nás místo. Zde se každý host cítí jako v bavlnce. Určitě se vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO