Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 324x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Café Savoy

Mecca pražských kavárenských povalečů, kde pod bohatě zdobeným neorenesančním stropem panuje jedinečný genius loci. Legendární jsou místní francouzské snídaně, ale nezklame vás ani česká klasika. Rozhodně se vypravte i do suterénu, kde za sklem můžete pozorovat cukráře při práci a na druhé straně nahlédnout do vinného sklepa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodím sem pravidelně na pracovní schůzky, ať už jen odpolední káva, nebo business večeře. Tentokrát jsem byla maximálně spokojena s obsluhou, velmi příjemný a milý personál! Jídlo vynikající a výjimečně i celkem klidné prostředí. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
I když jsme dorazili půl hodiny před rezervací, nečekali jsme dlouho na usazení. Při rezervaci nám vyhověli a usadili nás v patře. Obsluha byla velmi milá, rychlá a pozorná. Objednali jsme si kávu, čokoládu, čaj, pár mini dezertů a zmrzlinu. Vše bylo na 1.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Top snídaně v centru! Jednou za čas stojí za to tento podnik navštívit. Jsem přesvědčena, že každý si tu najde to své. Za sebe doporučuji "zdravou snídani", ale pochutnají si tu určitě i Francouzi, Britové či klasici :-). Bez rezervace to ale nezkoušejte, zejména ne ráno!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO